Beker XL papa gevuld met chocolade gereedschap - Blond-Amsterdam
Heb jij ook een papa die alles altijd weer maakt? Verras hem dan met deze leuke mok van Blond-Amsterdam uit de 'Specials' collectie, gevuld met heerlijke chocolade gereedschap, Lees meer
Blond-Amsterdam maakt prachtige en vrolijke producten en wij voegen er graag iets lekkers aan toe! Bijvoorbeeld deze vrolijke beker uit de 'Specials' serie, gevuld met de heerlijke bonbons gemaakt van 100% Belgische en duurzame chocolade.
De levertijd van dit artikel is normaal gesproken 2 tot 4 werkdagen. Wilt u het sneller ontvangen? Neem even contact met ons op voor de mogelijkheden. U kunt ook bellen of Whatsappen via nummer: 085-1307800
Informatie over het Blond-Amsterdam artikel:
Op deze vrolijke beker staat een papa die een krant aan het lezen is en de binnenkant is versierd met een hartje met de tekst 'papa'.
Materiaal: aardewerk
Hoogte: 12,5 cm.
Diameter: 10 cm.
Inhoud: 0,5 liter
Magnetron- & vaatwasmachinebestendig